Batéria pre myPhone 1075 Halo 2
Kód: BP72![Rýchle doručenie](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.klavesnica.sk/user/banners/shipped.png?62a071e4)
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
![Slovenská firma 7 rokov na trhu](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.klavesnica.sk/user/banners/slovakia.png?62a071c5)
Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.
![Bezpečné nakupovanie](https://cdn.myshoptet.com/usr/www.klavesnica.sk/user/banners/bez_n__zvu.png?6103c756)
Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis
![Bateria do telefonu](https://swiatbaterii.pl/img/cms/BPnowe/GCsmall.jpg)
![Bateria do telefonu](https://swiatbaterii.pl/img/cms/BPnowe/7.jpg)
Batéria je navrhnutá pre používateľov, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a dlhú prevádzku! Dokonale sa hodí k vyhľadávanému modelu telefónu.
- účinné články Green Cell
- 100% kompatibilita s vaším zariadením
- dokonalá výroba
- elegantný vzhľad
100% kompatibilita
Každá batéria je vyrobená veľmi presne, aby dokonale zodpovedala vášmu modelu telefónu a nespôsobovala žiadne narušenie práce.
![Bateria do telefonu](https://swiatbaterii.pl/img/cms/BPnowe/x2.jpg.pagespeed.ic.mwmd9SnVxU.webp)
Balík zabezpečenia
Z dôvodu bezpečnosti naši elektrotechnici zaradili do batérie sadu bezpečnostných a riadiacich systémov. Najdôležitejšie z nich sú:
- ochrana proti preťaženiu a hlbokému vybitiu
- monitorovanie napätia a prúdu
- ochrana proti skratu
- tepelná odolnosť
- puzdro odolné voči popraskaniu
![Bateria do telefonu](https://swiatbaterii.pl/img/cms/BPnowe/x3.jpg.pagespeed.ic.ZhZYF_T1bD.webp)
Svieža energia
GreBatéria značky Green Cell je predávaná priamo z výrobnej linky. Všetky batérie pochádzajú z technologicky vyspelých tovární a podliehajú prísnej kontrole kvality. Životnosť batérie Green Cell je dostatočne dlhá a stabilná a ich trvanlivosť je vďaka použitiu moderných článkov bez pamäťového efektu najdlhžšia na trhu.
![Bateria do telefonu](https://swiatbaterii.pl/img/cms/BPnowe/x4.jpg.pagespeed.ic.isBZqDh6Fs.webp)
Kvalita podporovaná skúsenosťami
Spoľahlivosť batérií značky Green Cell je výsledkom dlhodobej práce s líthioum - iónovou technológiou. Dlhodobo dodávame kvalitné batérie naších zákazníkom na Slovenskom trhu. Vďaka skúsenostiam, ktoré sme časom získali, sme schopní poskytnúť odbornú pomoc pred a po nákupe.
![Bateria do telefonu](https://swiatbaterii.pl/img/cms/BPnowe/x5.jpg.pagespeed.ic.cfaAco3R1h.webp)
Produkt nahrádza modely: BS-01, BS-02, DRTEL-4D-01, MM238 T850
Batéria je vhodná pre nasledujúce modely: Bea Maxcom MM238 Olympia Brio, myPhone 1075, myPhone Halo 2, myPhone Halo2
Dodatočné parametre
Kategória: | Batérie |
---|---|
Záruka: | 24 (12 kapacita) mesiacov |
Hmotnosť: | 0.06 kg |
Kapacita: | 1200 mAh |
Kód produktu: | BP72 |
Napätie: | 3,7 V |
Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
Ochrana proti vybitiu: | Áno |
Rozmer: | 60 x 43,8 x 4,5 mm |
Stav: | nová |
Typ: | Li-Ion |
? Typ batérie: | Lithium-iontová |
Výrobca: | Green Cell |
Zariadenia: | Telefón |
Položka bola vypredaná… |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.